Након завршетка периодичног прегледа и ремонта електроенергетских постројења на својој трафо станици и Изворишту воде за пиће „Грмић“ у Бијељини радници Електро дистрибуције Бијељина ће укључити електричну енергију Изворишту воде за пиће „Грмић“, око 16 часова.

Након тога ће започети поступно успостављање притиска у водоводном систему Бијељине. Око 17 часова се очекује потпуна нормализација у водоснабдијевању. Хвала нашим корисницима на разумијевању!


0 коментара