Због квара на главном цјевоводу у насељу Голо Брдо,дошло је до пуцања главног цјевовода који снабдијева главну бустер станицу у насељу Љесковац. Дежурни радници А.Д. Водовод и канализација Бијељина одмах су изашли на терен како би у што краћем року отклонили настали квар.

Сви корисници имају уредно водоснабдијевање, вода је пуштена алтернативним цјевоводом.

Кориснике који због поменутог квара тренутно имају слабији притисак воде молимо за разумијевање.

Дежурни радници А.Д. Водовод и канализација ће бити на терену док се не отклони настало квар.

0 коментара