Сутра, у четвртак 09. априла 2026. године, од 09:00 до 14:00 часова, радници Електродистрибуције Бијељина ће радити периодични преглед електроенергетских постројења на Пумпној станици Љесковац и у том временском периоду ово пумпно постројење неће имати електричне енергије.
Без електричне енергије не могу да раде пумпна постројења и то значи да ће, за то вријеме, без воде бити становници следећих насеља: Љесковац, Којчиновац, Глоговац, Јања, Нова Јања и Модран.
Молимо кориснике да припреме неопходне количине воде за тај временски период. Хвала на разумијевању!
0 коментара